DOMY NA LEVÍNSKÉM VRŠKU

DOMY NA VYHLÍDCE
28.11.2016
KOUPELNY
29.4.2014

DOMY NA LEVÍNSKÉM VRŠKU


V roce 2015 jsme zrealizovali výstavbu 3 řadových domů v Levíně u Králova Dvora. Charakter řadových domů je jednopodlažní s pultovou střechou, s obdélníkovou dispozicí 3+kk. Přízemní nepodsklepená stavba s pultovými střechami má kryté terasy na východní a západní straně s výhledem na Beroun.

Řadový rodinný dům je rozdělen na tři stejné obdélníkové dispozice s byty 3+kk. V přízemí na straně ulice je vstup s šatní skříní a chodbou. Z chodby je vstup do 2 pokojů, do WC a koupelny. Konec chodby je uzavřen posuvnými dveřmi za nimiž je obytný prostor s kuchyňským koutem. Z obytného prostoru je výstup na terasu. Ke kuchyňskému koutu je připojena technická místnost se skladem (spíž).

Před vstupem do domu je odstavná plocha pro dvě osobní auta a sloupek s měřením a nikou pro popelnici. Stavebně je objekt zděný stěnový systém s dřevěným trámovými stropem - krovem pultové střechy.
Obytné podlaží každého rodinného domu je celé bezbariérové jakož i přístup do zahrady.
Objekt ŘRD je připojen na veškerou místní dopravní a technickou infrastrukturu ( stávající vstup a vjezd do ulice , tlaková kanalizace a vodovod vyveden na pozemek, plyn, el.energie a telefon je ve sloupku oplocení je umístěn ve středu uliční strany). Toto bude využito pro střední dům. Pro oba krajní sousední budou provedena samostatné vjezdy a přípojky. Objekt ŘRD bude vytápěn el.energií s doplňkovým ohřevem krbovými kamny na dřevo. Produkce komunálních odpadů a splaškových vod jako standardní RD. Odborná likvidace odpadů místně zavedeným systémem.

Projekt:

Domy Na Levínském vršku

Realizace:

2014-2015

Stav:

Prodáno

Ceny domů:

2 890 000-3 090 000 Kč

Máte otázky?

Zeptejte se nás!

3duma

Pro reálné foto klikni

3dumb

Pro reálné foto klikni