DOMY NA VYHLÍDCE

DOMY NA MÁCHOVCE
1.5.2017
DOMY NA LEVÍNSKÉM VRŠKU
27.11.2015

DOMY NA VYHLÍDCE

V roce 2016 jsme dokončili další výstavbu čtyř dvojdomů v lokalitě Na Vyhlídce v Levíně u Králova Dvora se zastavěnou plochou dvojdomu 205 m2, užitnou plochou každého domu 86,8 m2 a dispozicí 3+kk.

Rodinný dvojdům je rozdělen na dvě stejné symetrické dispozice 3+kk. V přízemí po stranách je vstup s velkou šatní skříní a chodbou. Z chodby je vstup do 2 pokojů, a dvou koupelen -jedna se sprchou, druhá větší s rohovou vanou. Konec chodby je uzavřen posuvnými dveřmi za nimiž je obytný prostor s kuchyňským koutem. Z obytného prostoru je výstup na terasu. Před domem je odstavná plocha pro dvě osobní auta a v rozích parcely sloupek s měřením a místem pro popelnici. Stavebně je objekt zděný stěnový systém s dřevěným fošnovým stropem a vaznicovým krovem asymetrické sedlové střechy.

Dvojdomy jsou napojeny dvěma samostatnými vjezdy a vstupy na místní komunikaci. Pro každý z domů jsou na vlastním pozemku navržena dvě vnější volná stání. Toto řešení splňuje požadavky OTPP územního plánu i pro parkování návštěv na vlastním pozemku před před vlastním objektem.
Obytné podlaží každého rodinného domu je celé bezbariérové jakož i přístup do zahrady.
Objekt je připojen na veškerou místní dopravní a technickou infrastrukturu ( stávající vstup a vjezd do ulice , tlaková kanalizace a vodovod vyveden na pozemek, přípojka plynu a el.energie je ukončena ve sloupku měření umístěných v oplocení v rozích parcely).
Navržený objekt je zateplen v souladu s platnými předpisy. Objekt je pasivní skupiny B . Vytápění objektu je navrženo el.podlahovým topením s regulací v každém místnosti a přídavnými krbovými kamny

Projekt:

Domy Na Vyhlídce Levín

Realizace:

2015-2016

Stav:

Prodáno

Ceny domů:

2 990 000-3 190 000 Kč

Máte otázky?

Zeptejte se nás!

test5
test2